W okresie zimowym nasi uczniowie aktywnie brali udział w różnego rodzaju zawodach sportowych w narciarstwie alpejskim. Poniżej podsumowujemy wszystkie rozgrywki sportowe.

5 lutego na stoku narciarskim w Kluszkowcach odbyły się Szkolne Zawody o Puchar Prezesa Szkoły. Zaszczytną nagrodę w tym roku otrzymała Róża Konarska z klasy 3GB.  A oto wyniki z poszczególnych kategorii:

V msc – Świadek Piotr

6 lutego 2019 r. nasz szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Krakowa w Snowboardzie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W Sieprawiu reprezentował nas męski skład: Jakub Kaczmarczyk (kl.8), Mikołaj Tokarz (kl.8) i Adam Węgrzyn (kl.8). Jakub Kaczmarczyk zajął VI miejsce kwalifikując się do etapu wojewódzkiego, podczas którego Jakub po dwóch przejazdach zajął znakomite IX miejsce.

18 lutego na stoku w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Krakowa w Narciarstwie Alpejskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali: Róża Konarska, Julia Dudek i Jakub Kaczmarczyk.  Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowała się Róża Konarska z klasy 3GB, która zajęła XI miejsce. Zawody wojewódzkie były rozgrywane w Kasinie na Śnieżnicy i tam Róża zajęła XX miejsce na 98 zawodniczek.

W XXI Zawodach Szkół Niepublicznych w Narciarstwie i Snowboardzie, które odbyły się 21 lutego w Spytkowicach naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów. Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w swoich kategoriach wiekowych w klasyfikacji generalnej zajęły 5 miejsce. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki:

VI msc – Kaczmarczyk Jakub

22 lutego na stoku w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Krakowa w Narciarstwie Alpejskim w ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali: Izabela Konarska (kl. 6a), Lena Halastra (kl. 6a), Zuzanna Dutkiewicz (kl. 6a), Jacek Piątek (kl. 6a) i Igor Eichler (kl. 4a). Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta, które zajęły miejsca w pierwszej dwudziestce: Izabela – IX msc, Zuzanna – XI msc, Lena – XIV msc. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowała się Izabela Konarska, w których zajęła XXXVII miejsce.